Na zdjęciu widzimy grupę osób w kinie. Są to młode osoby, dzieci. ze skupieniem oglądają coś na ekranie. Na pierwszym planie widać dziewczynkę w okularach, ma duży pojemnik z popcornem.

OFERTA dla FIRM

Poza bieżącą projekcją filmów z repertuaru, umożliwiamy naszym widzom także projekcje grupowe. Terminy takich wydarzeń są do ustalenia z naszym Kinem.

WYNAJEM SAL KINOWYCH

Proponujemy Państwu wynajem naszych 3 sal kinowych na organizację spotkań, konferencji i szkoleń. Przygotowana przez Państwa prezentacja multimedialna pokazana na dużym ekranie kinowym zrobi na Państwa Klientach i Pracownikach ogromne wrażenie, a wygodne fotele i klimatyzowane sale zapewnią najwyższy komfort pracy.

 

VOUCHERY

Vouchery, czyli otwarte bilety do kina Cinema Lumiere w Suwałkach, są znakomitym pomysłem na wykorzystanie funduszu socjalnego firmy, a także idealnym prezentem dla pracowników, których chcą Państwo nagrodzić. Mogą być one także wykorzystywane jako nagrody w programach lojalnościowych i konkursach. Vouchery mają długi termin ważności – 3 miesiące od daty sprzedaży. Posiadacz VOUCHERA sam decyduje o tytule filmu i terminie projekcji, na którą chce się wybrać.

REKLAMA W KINIE

Oferujemy pakiet usług reklamowych dla firm lokalnych w atrakcyjnych cenach:
– emisja reklamy przed wszystkimi lub wybranymi seansami filmowymi w repertuarze naszego kina;
– pomoc w stworzeniu reklamy kinowej;
– konwersję reklamy na nośnik cyfrowy;
– dodatkowe wzmocnienie reklamy reklamą w holu kina – plakaty, roll-up i ulotki.

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY DLA FIRM

Facebook