• Pojedynek na głosy
    Military Wives

    produkcja: Wlk. Brytania (2020)

    gatunek: komedia/obyczajowy

    premiera: 21 sierpnia 2020r.

    czas trwania 112 min.

    obsada: Kristin Scott Thomas, Sharon Horgan, Emma Lowndes, Gaby French, Lara Rossi, Amy James-Kelly

    reżyseria: Peter Cattaneo

  • Palm Springs

    produkcja: USA (2020)

    gatunek: komedia

    premiera: 26 lutego 2021r.

    czas trwania 90 min.

    obsada: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons, Peter Gallagher, Meredith Hagner, Camila Mendes

    reżyseria: Max Barbakow

  • Skłodowska
    Radioactive

    produkcja: Wlk. Brytania (2020)

    gatunek: dramat biograficzny

    premiera: 19 lutego 2021r.

    czas trwania 103 min.

    obsada: Rosamund Pike, Sam Riley, Aneurin Bernard, Anya Taylor-Joy, Aneurin Barnard, Simon Russell Beale

    reżyseria: Marjane Satrapi

  • Ściana cieni

    produkcja: Polska/Niemcy/Szwajcaria (2020)

    gatunek: dokumentalny

    premiera: 26 lutego 2021r.

    czas trwania 98 min.

    obsada: Dawa Tenzing, Jomdoe Sherpa, Ngada Sherpa, Dmitriy Golovchenko, Sergey Nilov, Marcin Tomaszewski

    reżyseria: Eliza Kubarska

  • Helmut Newton. Piękno i bestia
    Helmut Newton: The Bad and the Beautiful

    produkcja: USA (2020)

    gatunek: dokumentalny

    premiera: 12 marca 2021r.

    czas trwania 93 min.

    obsada: Charlotte Rampling, Isabella Rossellini, Grace Jones, Anna Wintour, Claudia Schiffer, Marianne Faithfull, Catherine Deneuve

    reżyseria: Gero von Boehm

  • Sound of Metal

    produkcja: USA (2020)

    gatunek: dramat

    premiera: 5 marca 2021r.

    czas trwania 120 min.

    obsada: Riz Ahmed, Olivia Cooke, Paul Raci, Mathieu Amalric, Lauren Ridloff, Jamie Ghazarian, Chris Perfetti

    reżyseria: Darius Marder

  • Syn diabła
    The Assent

    produkcja: USA/Wlk. Brytania/Izrael (2020)

    gatunek: horror

    premiera: 26 lutego 2021r.

    czas trwania 93 min.

    obsada: Robert Kazinsky, Peter Jason, Florence Faivre, Caden Dragomer, Hannah Ward, Douglas Spain

    reżyseria: Pearry Reginald Teo

  • Raz, jeszcze raz

    produkcja: Polska (2020)

    gatunek: komedia sensacyjna

    premiera: 16 października 2020r.

    czas trwania 95 min.

    obsada: Bartłomiej Kasprzykowski, Aleksandra Szwed, Wojciech Błach, Joanna Moro, Arkadiusz Janiczek, Katarzyna Figura

    reżyseria: Krzysztof Zbieranek, Paweł Czarzasty

  • Alive

    produkcja: Kanada (2020)

    gatunek: horror

    czas trwania 91 min.

    obsada: Thomas Cocquerel, Camille Stopps, Angus Macfadyen, Gerrick Winston, Chantal Perron

    reżyseria: Rob Grant

  • Obiecująca. Młoda. Kobieta
    Promising Young Woman

    produkcja: USA/Wlk. Brytania (2020)

    gatunek: dramat kryminalny

    premiera: 5 marca 2021r.

    czas trwania 114 min.

    obsada: Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox, Clancy Brown, Jennifer Coolidge, Alison Brie, Christopher Mintz-Plasse

    reżyseria: Emerald Fennell

  • Tarapaty 2

    produkcja: Polska (2020)

    gatunek: familijny/przygodowy

    premiera: 25 września 2020r.

    czas trwania 87 min.

    obsada: Pola Król, Mia Goti, Joanna Szczepkowska, Zbigniew Zamachowski, Tomasz Ziętek, Jakub Janota-Bzowski

    reżyseria: Marta Karwowska

  • Banksterzy

    produkcja: Polska (2020)

    gatunek: dramat/thriller

    premiera: 16 października 2020r.

    czas trwania 100 min.

    obsada: Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Tomasz Karolak

    reżyseria: Marcin Ziębiński

  • Zabij to i wyjedź z tego miasta

    produkcja: Polska (2020)

    gatunek: animowany

    premiera: 5 marca 2021r.

    czas trwania 88 min.

    głos: Andrzej Wajda, Daniel Olbrychski, Małgorzata Kożuchowska, Krystyna Janda, Anna Dymna, Andrzej Chyra,

    reżyseria: Mariusz Wilczyński

  • Czyściec

    produkcja: Polska (2020)

    gatunek: religijny

    premiera: 23 października 2020r.

    czas trwania 92 min.

    obsada: Małgorzata Kożuchowska, Philippe Tłokiński, Kamila Kamińska, Olga Bończyk, Marcin Kwaśny, Maria Niklińska

    reżyseria: Michał Kondrat

  • Tajemniczy ogród
    The Secret Garden

    produkcja: Wlk. Brytania/Francja (2020)

    gatunek: familijny/przygodowy

    premiera: 16 października 2020r.

    czas trwania 99 min.

    obsada: Colin Firth, Julie Walters, Dixie Egerickx, Edan Hayhurst, Amir Wilson, Isis Davis,

    reżyseria: Marc Munden

  • Co w duszy gra
    Soul

    produkcja: USA (2020)

    gatunek: komedia animowana/przygodowy

    premiera: 5 marca 2020r.

    czas trwania 107 min.

    głos: Tomasz Kot, Joanna Koroniewska, Paweł Domagała, Igor Kwiatkowski, Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki

    reżyseria: Pete Docter

Syn diabła

The Assent

premiera: 26 lutego 2021r.
produkcja: USA/Wlk. Brytania/Izrael (2020)
gatunek: horror
czas trwania: 93 min.
od lat: 15
reżyseria: Pearry Reginald Teo
obsada: Robert Kazinsky, Peter Jason, Florence Faivre, Caden Dragomer, Hannah Ward, Douglas Spain
Więcej: link do strony filmu

Repertuar

1.03 (poniedziałek)20:30

2.03 (wtorek)20:30

3.03 (środa)20:30

4.03 (czwartek)20:30


Opis filmu

Po serii nadprzyrodzonych wydarzeń, Joel – młody samotny ojciec - zaczyna podejrzewać, że jego syn może być opętany. Niedługo potem Joela odwiedza ksiądz Lambert, kontrowersyjny egzorcysta, którego ostatni pacjent zmarł podczas leczenia. Kapłan informuje mężczyznę, że jeśli nie uda mu się przeprowadzić egzorcyzmów, diabeł wkrótce przejmie pełną kontrolę nad chłopcem.

Ceny biletów

Normalny Ulgowy
Tanie poniedziałki 17 zł 17 zł
Od wtorku do piątku
do godz. 17:00
20 zł 18 zł
Od piątku
po godz. 17:00, Sob-Niedz i święta
22 zł 20 zł

Kino konesera: 17 zł ulgowy, 19 zł normalny

Babskie wieczory: 19 zł

Grupowy szkolny: 16 zł (2D, 3D) - cały tydzień

Grupowy zakładowy: 18 zł - cały tydzień

Bilet ulgowy przysługuje:

- dzieci i młodzież studencka do 26 roku życia

- seniorzy pow. 60 lat

Ceny weekendowe obowiązują również w święta

Newsletter

Cinema Lumiere©2010
Wszystkie prawa zastrzeżone