• 1917

    produkcja: USA/Wlk. Brytania (2019)

    gatunek: dramat wojenny

    premiera: 24 stycznia 2020r.

    czas trwania 110 min.

    obsada: Colin Firth, Bennedict Cumberbatch, Richard Madden, Mark Strong, Dean-Charles Chapman, Claire Duburcq

    reżyseria: Sam Mendes

  • Tajni i fajni
    Spies in Disguise

    produkcja: USA (2019)

    gatunek: komedia animowana/przygodowy

    premiera: 10 stycznia 2020r.

    czas trwania 102 min.

    głos: Waldemar Barwiński, Jakub Jankiewicz, Anna Moskal, Przemysław Glapiński, Marta Wągrocka

    reżyseria: Nick Bruno, Troy Quane

  • Bad Boys For Life

    produkcja: USA (2020)

    gatunek: komedia kryminalna

    premiera: 24 stycznia 2020r.

    czas trwania 113 min.

    obsada: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Paola Nuñez

    reżyseria: Adil El Arbi, Bilall Fallah

  • Doktor Dolittle
    The Voyage of Doctor Dolittle

    produkcja: USA (2019)

    gatunek: komedia/przygodowy

    premiera: 17 stycznia 2020r.

    czas trwania 100 min.

    obsada: Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent, Jessie Buckley

    reżyseria: Stephen Gaghan

  • Osierocony Brooklyn
    Motherless Brooklyn

    produkcja: USA (2019)

    gatunek: dramat kryminalny

    premiera: 20 grudnia 2019r.

    czas trwania 144 min.

    obsada: Edward Norton, Bruce Willis, Gugu Mbatha-Raw, Willem Dafoe, Alec Baldwin, Cherry Jones

    reżyseria: Edward Norton

  • Oficer i szpieg
    J’accuse

    produkcja: Francja/Włochy (2019)

    gatunek: dramat historyczny

    premiera: 27 grudnia 2019r.

    czas trwania 126 min.

    obsada: Jean Dujardin, Louis Garrel, Emmanuelle Seigner, Grégory Gadebois, Hervé Pierre, Wladimir Yordanoff

    reżyseria: Roman Polański

  • Śnieżka i Fantastyczna Siódemka
    Re-deu-syu-jeu

    produkcja: Korea Południowa (2019)

    gatunek: komedia animowana

    premiera: 24 stycznia 2020r.

    czas trwania 93 min.

    głos: Antoni Królikowski, Anna Guzik, Julia Kamińska, Adam Zdrójkowski

    reżyseria: Sung-ho Hong

  • Nasze miejsce na Ziemi (lektor)
    The Biggest Little Farm

    produkcja: USA (2019)

    gatunek: dokumentalny/familijny

    premiera: 24 stycznia 2020r.

    czas trwania 91 min.

    obsada: John Chester, Molly Chester, Matthew Pilachowski

    reżyseria: John Chester

  • Małgosia i Jaś
    Gretel and Hansel

    produkcja: USA (2020)

    gatunek: fantasy/horror

    premiera: 31 stycznia 2020r.

    czas trwania 109 min.

    obsada: Sophia Lillis, Alice Krige, Samuel Leakey, Jessica de Gouw, Ian Kenny, Charles Babalola

    reżyseria: Oz Perkins

  • Psy 3. W imię zasad

    produkcja: Polska (2019)

    gatunek: sensacyjny

    premiera: 17 stycznia 2020r.

    czas trwania 126 min.

    obsada: Bogusław Linda, Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Jan Frycz, Sebastian Fabijański, Artur Żmijewski, Mirosław Baka

    reżyseria: Władysław Pasikowski

  • Judy

    produkcja: Wlk. Brytania (2019)

    gatunek: dramat/biograficzny

    premiera: 3 stycznia 2020r.

    czas trwania 118 min.

    obsada: Renée Zellweger, Finn Wittrock, Rufus Sewell, Jessie Buckley, Michael Gambon, Andy Nyman

    reżyseria: Rupert Goold

  • Mayday

    produkcja: Polska (2019)

    gatunek: komedia

    premiera: 10 stycznia 2020r.

    czas trwania 113 min.

    obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Adam Woronowicz, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński

    reżyseria: Sam Akina

  • Gorący temat
    Bombshell

    produkcja: USA (2019)

    gatunek: dramat

    premiera: 17 stycznia 2020r.

    czas trwania 108 min.

    obsada: Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie, John Lithgow, Kate McKinnon, Malcolm McDowell, Allison Janney

    reżyseria: Jay Roach

  • Urwis
    Trouble

    produkcja: USA/Kanada (2019)

    gatunek: komedia animowana/przygodowy

    premiera: 3 stycznia 2020r.

    czas trwania 87 min.

    głos: Mateusz Banasiuk

    reżyseria: Kevin Johnson

  • Jojo Rabbit

    produkcja: Czechy/Niemcy/Nowa Zelandia/USA (2019)

    gatunek: komediodramat

    premiera: 31 stycznia 2020r.

    czas trwania 108 min.

    obsada: Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Rebel Wilson, Taika Waititi

    reżyseria: Taika Waititi

  • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

    produkcja: Polska (2019)

    gatunek: sensacyjny

    premiera: 3 stycznia 2020r.

    czas trwania 130 min.

    obsada: Marcin Kowalczyk, Natalia Schroeder, Tomasz Włosok, Jóżef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior, Natalia Siwiec

    reżyseria: Maciej Kawulski

Aktualności filmowe

Ceny biletów

Normalny Ulgowy
Pon. - Pt do godz. 15-tej 19 zł (2D) 19 zł (3D)
Pon. - Pt po godz. 15-tej 22 zł (2D)
24 zł (3D)
20 zł (2D)
22 zł (3D)
Cena Weekendowa
Sobota-Niedziela i święta 24 zł (2D)
27 zł (3D)
22 zł (2D)
24 zł (3D)

Kino konesera: 17 zł ulgowy, 19 zł normalny

Babskie wieczory: 19 zł

Grupowy szkolny: 16 zł (2D, 3D) - cały tydzień

Grupowy zakładowy: 21 zł, 23 zł (3D) - cały tydzień

Bilet ulgowy przysługuje:

- dzieci i młodzież studencka do 26 roku życia

- seniorzy pow. 60 lat

Ceny weekendowe obowiązują również w święta

Newsletter

Cinema Lumiere©2010
Wszystkie prawa zastrzeżone